Селище Гранітне. Підстепнянська початкова школа

Проведення операції      «Первоцвіт»

Найбільш чарівні творіння природи зазвичай виявляються найбільш крихкими ланками живого світу. Щовесни на території великих міст України надзвичайно великих обсягів набуває торгівля ранньоквітучими весняними рослинами – первоцвітами. Всі вони потребують нашого захисту. Хай лісові квіти тішать око, серце і душу всіх, хто прийде у природу

У рамках проведення природно-охоронної акції на базі Підстепнянскої ЗОШ І ступеня було проведено виховний захід на тему «Збережемо первоцвіти».

Метою заходу було ознайомити дітей з ранньоквітучими квітами, закликати дітей берегти первоцвіти,виховувати любов  і бережне ставлення до природи.

В ході заходу діти читали вірші,відгадували загадки та презентували малюнки,на яких зобразили правила поведінки з первоцвітами.

Заключним етапом заходу було проведення екскурсію у природу, де діти могли помилуватися першими весняними квітами.